NAPSALI JSTE

Ivča

Rebelka

Po přečtení knihy "Móda a duše aneb klíč k sobě" jsem sama sebe zařadila do stylu ležérky. Plno aspektů z toho stylu na mě sedělo a viděla jsem se v tom. Ale Janča ne. Při rozklíčování, kdy jsme si několik hodin povídaly o všem možném a ona svými nenápadnými dotazy a poznámkami dospěla k názoru, že jsem nekonvenční rebelka, jsem si chtěla knihu znovu přečíst. Teď jsem si ale přečetla už jen styl rebelky a při čtení odstavců jsem se několikrát usmála, měla husí kůži nebo takový ten zvláštní pocit v břiše... a čím víc jsem si tento styl četla, tím více mi v mysli stále vyvstávaly vzpomínky z dětství a rané dospělosti a to vše do sebe začalo zapadat... Ať už se jedná o styl oblékání nebo chování. Takže mami, nejsem líná, jen nad problémem déle přemýšlím :-)

Vřele doporučuji každému nechat se rozklíčovat, protože potom člověk pochopí, proč se chová tak, jak se chová a že mu to je přirozené a není to "divné". A po přečtení knihy snáze začneme respektovat ostatní lidi, kteří jsou v jiném stylu, než v tom našem a bude se nám společně lépe žít...
Ivča

Niki

Sporťačka

Jani díky.....

Po absolvování prvního semináře "informativního" jsem odcházela tak nadšená, že jsem věděla že nutně potřebuji "Modní terapii" s Tebou :-) Ta energie byla úžasná!

Modní terapie, kterou jsem následně absolvovala, mi pomohla nejen najít svůj "new look", ale uvědomit si spoustu věcí a souvislostí, nešlo jen o uvědomění si, ale i porozumění...teď už chápu, proč oblékáš i duši :-).

Díky Tobě jsem objevila svůj "diamant", který máme každý, jen s ním neumíme pracovat nebo ho máme potlačený, tak jako já a raději se řídíme tím, co by se mělo a nemělo než abychom poslouchali sami, své vnitřní já... Já mám před sebou ještě hodně práce, ale už teď když se obléknu podle stylu, do kterého patřím, se cítím úžasně, uvolněně, sebevědomě, krásně a to je super pocit, který si zasloužíme všichni a to bez rozdílu, je fajn někam patřit.

Niki

Maminka

Sporťačka

Jani,

když jsi mi poprvé říkala, kam jezdíš do školy a na jaké přednášky, tak jsem si v duchu říkala, k čemu ti to bude dobré a jestli to stojí za ty peníze a hlavně ten čas strávený mimo rodinu.

Po konzultaci s Tebou a po přečtení knížky "Móda a duše aneb klíč k sobě" musím říci, že se pro mě zásadně změnil život. To, že jsem sporťačka, pro mne nebyla nijak velká novina, ale vše ostatní ano.

Mám dojem, že více komunikuji se svým tělem, vím, co chce, jak je mu dobře. Naslouchám mu a snažím se mu lépe porozumět a hlavně mu vyhovět. Díky programu OCTO CODES vnímám mnohem intenzivněji povahové rozdíly mezi lidmi, chápu lépe jejich pocity, nálady, požadavky i přání. Komunikace s lidmi je pro mě jednodušší a lepší.

Již se nedivím, když mému pracovnímu tempu nikdo z rodiny nestačí, protože jsme každý jiný styl.

Největším přínosem pro mě je fakt, že vím, co mi sluší, jaké oblečení nosit a co naopak vyřadit ze šatníku, v čem se necítím dobře a co mi nesluší a není pro mě.

Mám pocit, že mám větší svobodu a cítím se v novém oblečení fakt krásně, příjemně no prostě fajn.

Za všechno Ti moc děkuji a přeji ti plno dalších spokojených posluchaček.

Tvá máma