STYLOVÉ PORADENSTVÍ NA MÍRU PODLE METODY OCTO CODES® – KLÍČ K VAŠI DUŠI

JKK

Jana Kořínek Koldová

Ráda bych se Vám představila. Mé jméno je Jana Kořínek Koldová a má energie je sportovní s romantickým bonusem. Tahle kombinace je trochu výzva :-). Taky mám takové menší bonusy od prarodičů okázalý a elegantní.

Táňa Havlíčková a její metoda OCTO CODES® mě učarovaly. Se sportovním výkonem a nadšením sobě vlastním jsem hltala všechna její dostupná videa, přečetla všechny knížky a e-booky, prošla on-line program Móda a duše. Nebylo nic, co bych od Táni nečetla a neviděla :-). A já chtěla víc.

Víc byla už jen roční škola OCTO CODES AKADEMY® . Zrovna se otvíral třetí ročník a tahle nekonvenční rebelka nedělá nic čtyřikrát. Na jedné misce vah byl můj malý syn, se kterým jsem do té doby trávila téměř veškerý čas, a na druhé poslední možnost ročního setkávání se s úžasnou osobností Táni Havlíčkové a víkendy nabité zajímavými informacemi.

Nešlo to jinak. Musela jsem se přihlásit. Za pomoci mé rodiny jsme to oba zvládli. Školu jsem úspěšně dokončila a nyní jsem certifikovaná konzultantka metody OCTO CODES® .

Vydávám se do světa protkaného dobrodružstvím při objevování ukrytého pokladu Vašeho stylu. Těším se, že Vám budu moct na této cestě sebepoznání pomoci.


Vaše JKK
certifikovaná konzultantka metody OCTO CODES®, autorka textů i kreseb