CO MI OCTO CODES® VNESE DO ŽIVOTA?

Metoda OCTO CODES® , vycházející ze starodávného učení I´Ťing, je založena na skutečnosti, že lidem s podobnými vlastnostmi, prioritami a životním nastavením sluší velmi podobné věci.

Přináší vhled do nitra sama sobě. Pomáhá nám přijmout samu sebe takovou jaká (-ý) skutečně jsem i se všemi vlastnostmi, které nám byly od dětství vytýkány, a nedařilo se s tím hnout. Říct si: "Já to tak mám a je to správně.", je velice osvobozující. Tyto snahy někoho přetvářet k obrazu svému vychází v dobré víře z přesvědčení, že jsou všichni nastaveni stejně jako já. Když je to tak dobré pro mě, tak pro ostatní to bude dobré taky. Ale není.

Metoda vede k porozumění a pochopení ostatních. Zázračně zlepšuje mezilidské vztahy. Pochopíme pohnutky ostatních lidí. Proč něco dělají způsobem, který nás doteď rozčiloval, a nerozuměli jsme tomu. Naučí nás vzájemnému respektu k našim odlišnostem. Já to mám tak a on zase jinak a všichni to máme dobře.

Děti to ví. Ty se narodí a žijí svůj styl přirozeně. Pokud jim ho dopřejeme žít, vyrostou z nich šťastné a sebevědomé bytosti, které moc dobře ví, co je baví. Tomu se věnují a jsou v tom skvělé. Jde jim to přirozeně, samo a naplňuje je to. V každém stylu jsou předurčené talenty a dary. V tom je to kouzlo. Když se věnujeme tomu, k čemu máme talent, baví nás to, nabíjí nás to energií a jsme v tom nejlepší. Prostě jedeme na vlně.

Všimli jste si, že oblečení má svou energii? Máte nějaký kousek oblečení, ve kterém se cítíte skvěle a nosíte ho pořád dokola? Pak bude patrně ve Vašem stylu. A znáte ten pocit, když stojíte před plnou skříní a nemáte co na sebe? Nějak se Vám do těch věcí nechce. Navíc se moc nedají vzájemně kombinovat. V obchodě vypadaly tak hezky. Možná Vám něco doporučila kamarádka, jí to jde tak krásně. Jenže nějak tušíte, že k Vám neladí. Nesouzní s Vaší duší. Pomocí oblečení neverbálně působíme na lidi okolo. Můžeme vysílat harmonii, na kterou je radost pohledět nebo...

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik peněz se Vám válí ve skříni ve věcech, které nenosíte? Chcete to změnit? Cesta vede přes objevení svého stylu. V něm se budete cítit nejlépe. Hlavně Vám bude slušet ze všech stylů nejvíc. V šatně budete mít jen to, co vám opravdu sluší. I s menším množstvím věcí se dokážete vhodně obléci na všechny příležitosti. Oblékání se zjednoduší, věci půjdou krásně kombinovat. Nezávisle na trendech, které se mění každý půl rok, Vám to bude nadčasově slušet. Ušetříte čas i finance. Příště už budete vědět, po čem v obchodě koukat. Přestanete si kupovat věci, které se jen kupí ve skříni, možná i s visačkou, a Vy je nenosíte.