NABÍDKA SLUŽEB

Stylové poradenství na míru

3 hodiny

Sejdeme se spolu u dobré kávy nebo čaje a budeme si povídat. Společně odhalíme, do kterého stylu jste se narodil(-a) právě Vy a v jakém stylu je Vaše rodina. Tohle je první služba, základní kámen, na kterém se dají stavět služby další. Pokud je vzdálenost větší než malá je možno udělat konzultaci přes Skype.

Nákupy se stylovou poradkyní

min. 3 hodiny

Dozvíte se přímo na míru Vaší osobnosti a postavě, co Vám sluší nejvíc. Jaké barvy, střihy a materiály volit. Které kousky si pořídit do základní kolekce, z které se vzájemným kombinováním obléknete na většinu příležitostí. Které doplňky podtrhnou Vaši krásu. Zda si věci koupíte či pouze zkusíte, je na Vás. Od této chvíle už budete vědět, po čem v obchodě příště sáhnout. Ušetříte do budoucna čas i peníze. Co si koupíte, v tom se budete cítit dobře a nosit to.

Protřídění šatny

závisí na její velikosti,
min. 2 hodiny

Roztřídění šatníku podle toho, co Vám sluší a podporuje Vás podle vašeho stylu, věci na přechodnou dobu a ty, které Vám nelichotí. Doporučení, co je třeba doplnit do základní kolekce.

Stylové poradenství na míru -

následná konzultace

min. 2 hodiny

Pokud budete cítit, že potřebujete doplňující informace, lépe porozumět vzájemným vztahům mezi styly a najít způsob, jak spolu lépe vycházet (v rodině, v práci) nebo se prostě posunete dál a budete cítit, že to je to pravé.

Přednáška/seminář metody

OCTO CODES®

  • Klasická - více informací o OCTO CODES®
  • Rozpoznání stylu u dětí, potřeby a talenty jednotlivých stylů
  • Podpora byznysu - Kdo na co slyší